Vicclap fórum téma:Dumaláda

2024. szeptember 29.
Ma Gál névnapja van.

Keresés:

Menü:

Bejelentkezés




Partnerek

Add to Google

Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon

Kategóriák

Fórum témáim

Vicclap fórum

Vicclap fórum >> Dumaláda


2006. február 3 03:50:18

#639
puncstorta

Csatlakozás időpontja: 2005.10.12
Üzeneteinek száma: 1619

Az nagyon bosszanto, ha az embernek ellopjak a nevet. En utalom, ha mar szamokat kell moge tenni. Az ugy mar nem olyan. Ilyenkor probalok mas nevet keresni, de termeszetesen mindig minden foglalt mar, amit kitalalok. Puncsortival nagy mazlim volt :-)))) Eddig legalabbis....

2006. február 2 20:36:33

#638
ftcsrac

Csatlakozás időpontja: 2005.08.29
Üzeneteinek száma: 12148

Igen ,de aztán ellopták és átírtak mindent...azóta nem játszok...

2006. február 2 19:21:30

#637
(real) Psycho

Csatlakozás időpontja: 2005.08.29
Üzeneteinek száma: 8577

Ott is ftcsrac voltál?

2006. február 2 19:08:59

#636
(real) Psycho

Csatlakozás időpontja: 2005.08.29
Üzeneteinek száma: 8577

Virág megint eltűnt, meg dödi sem írogat mostanában. Hiányoznak.

2006. február 2 16:18:34

#635
antimongoosemarci2

Csatlakozás időpontja: 2006.02.02
Üzeneteinek száma: 28

Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop, Photoshop,

2006. február 2 06:43:01

#634
ftcsrac

Csatlakozás időpontja: 2005.08.29
Üzeneteinek száma: 12148

Én még nagyo nrégen regisztráltam, és már elég régen is játszottam.
De azt tudom, hogy jó szórakozás, legalábbis szeretek mások ellen küzdeni.
Fizikai és ez esetben szellemi téren is.

2006. február 1 16:16:17

#633
(real) Psycho

Csatlakozás időpontja: 2005.08.29
Üzeneteinek száma: 8577

(Ha az előbb nem lett volna egyértelmű a hozzászólásom első fele, akkor szólok, hogy antimongoosemarci-ról volt szó.)

2006. február 1 16:12:33

#632
(real) Psycho

Csatlakozás időpontja: 2005.08.29
Üzeneteinek száma: 8577

Ezt a szánalmas bosszút ne vegyétek figyelembe, aztán majd megunja szegény. Én csak sajnálni tudom. Azóta lett ilyen mióta megmondtam neki a frankót a 3. beírása után. Fáj neki az igazság és most megpróbál bosszantani. Hiába, ennél bosszantóbbat is kitalálhatott volna, mert ettől nem kaptam a szívemhez. :P

Más:
Ti szoktatok játszani a http://www.honfoglalo.hu -n? Én szoktam és szerintem tök jó. Tudom ajánlani ha esetleg nem ismernétek.

2006. február 1 13:38:17

#631
gradU

Csatlakozás időpontja: 2005.12.17
Üzeneteinek száma: 25307

Csak erős idegzetűeknek.
Te jó ég! Mi lesz itt?!?!?
A középiskolások fele nem tudja, melyik pártok vannak kormányon, és melyek ellenzékben.
Már előre leszögezem, hogy tisztelet a kivételnek!
http://origo.hu/itthon/20060130lecserelnek.html
Majdnem lefordultam a székről. Na tessék, itt az eredménye a kereskedelmi tévék és rádiók népbutításának. (műsorokra példákat nem írok, mindenki tud) A média azt akarja elérni, hogy az emberek eszetlen, zombi lények legyenek, és minél többet fogyasszanak. Ezek szerint sokkal nagyobb sikerrel, mint gondoltam volna. Félelmetes!
A gond ott folytatódik, hogy ezek az agymosott zombi fogyasztásra nevelt gépek is fognak szavazni 2010-ben. Elkeserítő!! Ha fogalma nincs, milyen a parlament összetétele, mit tudhat a kormány intézkedéseiről, meg a politikáról általában?!? Amelyik párt kampányának hazug ígéretei jobban megszédítik őket, oda fognak szavazni, a valóság teljesen figyelmen kívül hagyásával.
Vajon "igazságos jólét király" parlamenti kampány-évértékelése után hova tennék az x-et? Ő csak a jó és szép dolgokra emléxik. (amnesia selectivus)

2006. február 1 03:33:14

#630
puncstorta

Csatlakozás időpontja: 2005.10.12
Üzeneteinek száma: 1619

Egyetertek a hozzaszolassal. Termeszetesen en is az orvosi kezelesre szorulokra gondoltam. De azert en imadok levelet kapni tarka belyegekkel, rajzokkal a boritekon. Szerencsere szoktam is. Meg csomagokat is mindenfele finomsaggal megtomve. Jo erzes, ha emilt kapok, de az sem eppen rossz, ha megakad valamiben a kezem a postaladaban. Telefonalni meg rengeteget szoktam.

2006. január 31 20:07:03

#629
antimongoosemarci

Csatlakozás időpontja: 2006.01.22
Üzeneteinek száma: 106

Photoshop

2006. január 31 11:18:43

#628
gradU

Csatlakozás időpontja: 2005.12.17
Üzeneteinek száma: 25307

"S azt az idot mitol vagy kitol vesszuk el?"

Legtöbben nyilván szabadidőben neteznek, így nem igazán veszik el semmitől, inkább unalom ellen, saját szórakoztatásra böngésznek. Az erősen netfüggők más kategória, ők orvosi kezelésre szorulnának, vagy egy barátra/házastársra.
A netezés érdekes módon teljesen ki tudja szorítani a TV-zést. Pár éve igen ritkán tévézek. Csak ha valami nagyon érdekes dolog van, vagy túlságosan unatkozom. A híreket máshonnét tudom meg, sorozatokat nem szoktam nézni, alja bulvár műsorok nélkül kiválóan elvagyok. A Megasztár kivétel, mert az érdekel. Nálunk az családi program, majdnem mindenki nézi.

"Mennyire es mely esetekben igaz ez a netezesre?"

Ez ritkán lehet igaz, mivel általában szórakozásból használják. Akik meg munkára vagy tanulásra használják, hasznosnak érzik, és - amiről még nem volt szó - sok időt takaríthatnak meg vele. Ha valamilyen infóra van szükséged, és van netkapcsolatod, nyilván először a google-ban nézed meg. Aki meg szórakozni vagy dumálni akar, azt úgysem érdekli, hogy mennyi ideje megy el vele, talán nem is lenne mit tennie.
Ha nem lenne e-mail, nehézkesebb lenne a kapcsolattartás az egymással nem minden nap találkozók között. Ki menne el a postára feladni egy közönséges levelet? Kevesen. Brrr, belegodolni is rossz. Valószínűleg a telefonnak még nagyobb szerepe lenne, hogy az emberek továbbra is tudjanak kommunikálni.

2006. január 31 03:29:56

#627
puncstorta

Csatlakozás időpontja: 2005.10.12
Üzeneteinek száma: 1619

A tulzott netezes tenyleg betegseg. Esznel kell lenni, hogy az ember ne veszitse el azt a kepesseget, hogy meg tudja tartani a helyes ertekrendet. Valyon mit aldozunk fol azert, hogy a neten lehessunk? Idot mindenkeppen. S azt az idot mitol vagy kitol vesszuk el? A valamibe vagy valakibe befektetett ido altalaban “megterul”. Mennyire es mely esetekben igaz ez a netezesre?
Nickes baratsag: szerintem egy darabig el lehet vele szorakozni, de baratsagrol nem beszelnek. Nekem egy barat mast jelent. Hogyan nevezhetem baratnak azokat, akiknek nem tudom a nevet, nem tudom, hogy milyen a hangjuk, hogy melyik a kedvenc kisparnajuk, hogy ropogosan szeretik-e a sult krumplit vagy puhan, akikkel nem tudok negyszemkozt (vagy ketmonitorkozt) beszelgetni, akikkel nincsenek kozos titkaim, emlekeim? Talalkozasra alkalmas a net, de nagyon kicsi az eselye, hogy ennel tovabb is menjen a dolog. Errol meg oldalakat tudnek gepelni, viszont nem hiszem, hogy mindenki azert jon a vicclap-ra, hogy az en esszeimet olvassa. Ilyen modon egy forum csak rovid, felszines beszelgetesekre alkalmas. Es talan ezert is van az, hogy az emberek (vagy inkabb a nick-ek?) jonnek-mennek. Egy baratsag komoly, sulya van. A neten valo csevereszes konnyu, mint a tollpihe, s igy hamar elviszi a szel.
Amen.

2006. január 30 14:37:43

#626
gradU

Csatlakozás időpontja: 2005.12.17
Üzeneteinek száma: 25307

mai hír: E-mail függők vagyunk. (hwsw.hu)
Ez így van. Sőt szerintem PC és netfüggők is. Jó helyen mondom, nem? :)
Sok állandóan használt dolognak csak a hiánya tűnik fel. (villany, gáz stb.) Valamelyik évben elromlott a routerünk, kb. 2 hétig elég ritkán jutottam netközelbe. Meglepően kellemetlen érzés volt: alig kapcsoltam be a gépet néha, mert gondoltam, úgysem jött új mail, nem lehet böngészgetni sem. A függőség persze rajtunk múlik, de ha kialakul, nem annyira káros, mint más függőségek.
Az Internet végülis egy áldás, hiszen akármilyen témában pillanatok alatt lehet okosodni, a híreket is gyorsabban megtudjuk, mint TV-ből. Ami nem érdekel (kacsa, fröcsögő vér stb.), átugorható. Ésszel használva nagyon hatékonyan segíthet az embernek a Net.
Másrészt itt is lehet "találkozni" emberekkel, kialakulhatnak barátságok is. Igaz, ezek csak nickek közti virtuális kapcsolatok.
p.s.: Ha ez sem ébreszt senkiben annyi gondolatot, hogy beinduljon a fórum, találjatok ki egy témát, amiről lehet vitatkozni.

2006. január 30 07:49:06

#625
(real) Psycho

Csatlakozás időpontja: 2005.08.29
Üzeneteinek száma: 8577

Szerintem sem történik több katasztrófa mint eddig, csak ezek azok amiket az emberek meghallgatnak/megnéznek. A sikerek, jó dolgok nem érdeklik úgy az embereket, unalmasnak tartják. A katasztrófákat lehet nekik jobban eladni. Ez a gond. Különben ez főleg csak a kereskedelmi TV adók híradójában van így. Máshol nem csak azt tartják hírnek amiben csöpög a vér, kaszabolnak, ölnek, halnak, botrány van. Nekem ez a véleményem.

2006. január 30 07:43:27

#624
(real) Psycho

Csatlakozás időpontja: 2005.08.29
Üzeneteinek száma: 8577

Én mondtam.

2006. január 30 05:47:59

#623
mongoosemarci

Csatlakozás időpontja: 2005.12.15
Üzeneteinek száma: 11592

Na, megnéztem az üvegtigris 2-t, és nagyon király volt!

2006. január 30 03:40:48

#622
puncstorta

Csatlakozás időpontja: 2005.10.12
Üzeneteinek száma: 1619

Ez meg az en otodikem :-)))

2006. január 30 03:39:59

#621
puncstorta

Csatlakozás időpontja: 2005.10.12
Üzeneteinek száma: 1619

Szerintem az utobbi. Biztos, hogy a lovaskocsirol is sokan leborultak ketszaz eve, meg joval tobben csusszantak at a nemletbe egy jo kis tudogyuszitol, mint manapsag. Csak a forma valtozik. Szerintem a termeszet az ember mindenfajta gancsoskodasa ellenere is igyekszik fenntartani az egyensulyat es erre talan pont azt az eszkozt hasznalja, amivel az ember probalja azt a bizonyos egyensulyt igen csak kitartoan meggyengiteni. Gondolj peldaul az aids-re. Szexualis forradalom? Mindenkivel ahogy belefer? Igen? Jo! Akkor azon keresztul utok vissza!
A mediatol egyebkent hanyok. Nem is nezek tv-t.

2006. január 30 03:29:21

#620
puncstorta

Csatlakozás időpontja: 2005.10.12
Üzeneteinek száma: 1619

A tenisz Melbourn-ben van en meg Sydney-ben elek, ugyhogy a valasz ebbol kitalalhato. Egyebkent itt minden hetvegen egesz nap vagy cricket vagy foci (nem az igazi - itt nem kerek a labda es alig rugdossak) vagy golf vagy egyeb europai ember szamara ertelmetlennek tuno foglalatossag szemlelheto a tv-ben "sport program" megnevezes alatt. Rogyasig....

Előző oldal Következő oldal

Összesen: 42079 (2104 oldal)

Slide

1 2 ... 2071 2072 [2073] 2074 2075 ... 2103 2104

Szerzői jogok Impresszum Adatvédelmi nyilatkozat Hirdessen itt! Súgó