Vicclap.hu - viccek archívum, 310 . oldal

2025. december 24.
Ma Gál névnapja van.

Keresés:

Menü:

Bejelentkezés




Szűrő



Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon

Follow vicclap on Twitter

Kategóriák

Viccek minden mennyiségben

Okvetetlenkedés

- A vakond naponta annyit eszik, mint amennyi a testsúlya - magyarázza a tanító.
Mire a kis Máté közbeszól:
- És honnan tudja a vakond, mennyi a súlya?

Beküldte:anti11 <2004. szeptember 2>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Igényes

- Maga négyszer tört be ugyanabba az áruházba. Mit lopott?
- Egyetlen ruhát a feleségemnek, de háromszor kicseréltette velem!

Beküldte:anti11 <2004. szeptember 1>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Részegségi teszt

Akkor vagy részeges, ha:

- vitába keveredsz a környező tárgyakkal, és ráadásul veszítessz
- bele kell kapaszkodj az aszfaltba, hogy ne essél le a járdáról
- a munkád alapvető akadályt jelent az ivásban
- a kezelőorvosod vért talál az alkoholodban
- a vécécsésze makacsul és ismételten fejbever
- azt hiszed, hogy a szesz alapélelmiszer
- naponta 24 óra, egy ládában 24 sör... ez nem lehet véletlen
- az a sok bogár, ami rajtam mászkál...
- két kéz és csak egy száj... ez nem fair
- jobban látsz félszemmel
- az az eszement parkoló arrébb költözött, míg te a kocsmában voltál
- leesel a padlóról
- a két fiad neve: Heineken és Tuborg
- hagyd a frenébe a vacsorát! 5 sör ér annyit mint egy bécsiszelet rósejbnivel
- a szúnyog, miután megcsípett, cikk-cakkban repül tovább
- minek az a kés?... hát a kenyér nem folyékony?
- a hálóban ébredsz, a gátyód a fürdőszobában van, mégis felöltözve aludtál
- mindenki köszön a kocsmában, föleg a vécésnéni
- azt gondolod, a négy alapélelmiszer: a nikotin, a koffein, a nők és a szesz
- a szomszéd macskája napról-napra étvágygerjesztőbbnek tűnik
- a felségedet csak a pohár fenekén keresztül ismered meg
- az a eszement rózsaszínű elefánt megint hazáig követett.

Beküldte:Luis Figo és Sanyi <2004. augusztus 30>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Energiaforrás

A Találmányi Hivatal bizottsága fogadja a soronkövetkezô feltalálót. A feltaláló sejtelmes arccal letesz egy masinát az asztalra, megpöccent rajta egy kereket, mire a gép forogni kezd, majd kigyullad rajta egy lámpa.
- Mi ez? Mire való?
A feltaláló pimasz vigyorral figyeli a bizottságot. A gép egyre gyorsabban forgog, egyre több lámpa világít rajta.
- Örökmozgó márpedig nincs!
A gépet majd szétveti a sok energia.
- Perpetuum mobile NEM LÉTEZIK!!!
A gép egyre gyorsabban forog, a bizottság tombol, újabb és újabb hivatalnokok érkeznek. A feltaláló kiballag a terembôl. Odakint megszólítja egy várakozó:
- Pajtás! Mi trükköd?
- Rém egyszerü. Az az energia hajtja, amivel az a sok féleszü arra gondol, hogy nincs örökmozgó.

Beküldte:Bozó <2004. augusztus 27>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Ne drogozz!

Két ok arra, hogy ne drogozz:
1. Elvis kipróbálta, meghalt.
2. Jézus nem drogozott, meghalt, de feltámadt!

Beküldte:Angelos Charisteas <2004. augusztus 9>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Isteni

Rájöttem, hogy én vagyok az Isten, mert ha imádkozom, én hallom.

Beküldte:Angelos Charisteas <2004. augusztus 9>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

L.o.t.r.

Arwem titkos naplója
Avagy a tündeélet gyötrelmei
Első nap.
Ma megmentettem egy manót… törpöt… félszerzetet. Olyan szexis voltam azzal a karcolással az arcomon, csak az a kisköcsög egyfolytába belelógott a képbe. Még nem fogta meg a hullamerevség.
Különben is, minek kell ilyen statisztákat bevenni.
És ennek még fizetnek is! Lovaglás közben volt egy orgazmusom. Remélem nem volt nagyon feltűnő…

Második nap.
Ma alig aludtam. Zavaró, hogy ez a nyálas Frankó-vagy mi a franc a neve - elveheti tőlem a szépfiúmat. Majd intézkedem!!!

Harmadik nap.
Siker!!! Most beszéltem azzal a buzi Stacy-vel, és Legolasért cserébe, írt nekem egy jelenetet Aragornnal. Juhéééé!!!!

Negyedik nap.
Legolasnak "hátsó" szándékai vannak Gimlivel kapcsolatban. Itt mindenki beparázott? Valami márkás kis cuccról van szó.
A Tanácsot újra összehívták. Szarumán nem volt itt, de elég nagy szarban van, mivel egy ékszerésszel szövetkezett. Biztos műgyűjtő. A szőrmók Gimli hozzávágta egy Gyűrűhöz a baltáját, de aztán az széttört. A gyűrű nincs 5 karátos se, ha ezt kibírta. Egyébként nem biztos mivel, a kulcslyukon keresztül nem lehetett sokat látni…

Ötödik nap.
Fujj. Hát megtörtént… Az a gusztustalan arrogáns pimasz Aragorn…
Mint a Titanicba'; csobogó patak, híd, meg az a negédes szöveg. Azt hittem mindjárt hányok. És aztán jön a Nagy jelenet. Olyan büdös volt a szája, szerintem, már három napja nem tisztította ki rendesen a protkóját. Nem is olyan helyes ez a tuskó… Képes volt egy gyenge pillanatomban elkérni a medálomat. Seggfej

Hatodik nap.
Legolas egyre furcsábban viselkedik Boromirral. Azt mondja bekattant. Szerintem csak az a baja, hogy Boromir nem buzi. Samu kihasználva hasonlóságát, éjjel kikezdett Gimlivel, Frodó néven. A vékony falnak köszönhetően, úgy hallottam nem nagyon ellenkezett.
Még most is a hányinger kerülget…
Hetedik nap
Nem vagyok benne biztos, hogy ebben a filmben kellett volna debütálnom. Holnap elhúznak a Tanács tagjai. Végre megszabadulok Aragorntól! Egyfolytában azzal nyaggat, hogy biztos vagyok-e abban, hogy nekiadtam az ezüstmedálomat. Amikor már 15-ször mondtam neki, hogy az csak egy ócska bizsu!

Nyolcadik nap
Végre elmentek. Igazán csak az az egy dolog bánt engem, hogy nincs normális pasi a közelbe.
Habár ha rendesen megnézem ennek a Jacksonnak, elég formás hátsója van! Most itt ülhetek a seggemen, míg ezek visszajönnek, csak az apám van itt.


Százkilencvennyolcadik nap
Az apámmal a viszonyunk nem teljesen felhőtlen. Az elején megpróbált apa-lánya kapcsolatépítő programokat csinálni. Először elég vicces volt, azután a harmadik állatkerti látogatásnál bemondtam az unalmast. Nem is az állatokon buktam ki, hanem amikor felültetett a pónilóra és azt kiabálta : "Mosolyogj szépen" meg "Apuci befizet még egy körre". Azt hittem lehidalok. És tudjátok kit láttam? Gandalf 2 lóval előttem ült! Miután sikerült leszállnom arról a kib*szott póniról, összefutottam vele a csimpánzoknál. Azt mondta, ma nem forgat, mert leesett a szakadékba, és jött megtisztulni. Na ekkor egy kicsit hülyén néztem rá, de nem volt ideje magyarázkodni, mert egy csimpánz képen dobta egy jó adag szarral. Elkezdett káromkodni, ami totál nem illett az imidzséhez, és elment a férfi-wc-be újra megtisztulni. Megvártam kinn, és milyen jól tettem, mert megosztott velem egy csomó pletyit. Kiközösítették Aragornt, mert ő az, aki még nem "közelítette" meg Legolaszt. Most Legolasz a legnépszerűbb a stáb körében. A kis ribanc!
Ezért kénytelen leszek kérni egy szerepet a II. részben
Kétszáztizennyolcadik nap
Ma találkoztam Peterrel, és kértem tőle egy epizódszerepet a II. részbe. Miközben hozzá beszéltem hevesen bólogatott és a mellemet szuggerálta. Úgyhogy megkaptam a szerepet. Én azzal az édi Boromirral akartam szerepelni, de sajna ő már az első részben elpatkol, úgyhogy kénytelen leszek újra Aragornt támogatni legalább 10 percen keresztül.

Beküldte:Julee <2004. augusztus 6>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Baktérium

Antibakteriális fogvédés.
De ki a fene akarja, hogy tele legyen a szája döglött baktériummal?

Beküldte:anti11 <2004. augusztus 4>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Balsors

Egy jól öltözött férfi kopogtat be a jótékonyságáról ismert grófnőhöz, és így szól:
- Ó, grófnő, kérem segítsen egy szegény sorsú családon! A családfő tavaly meghalt, az asszony egyedül neveli három gyerekét. Ha nem fizetik ki a lakbért, hamarosan az utcára kerülnek.
- Ez nagyon szomorú. Megkérdezhetem, honnan ismeri őket? - kérdi a grófnő.
- Ööö.... Én vagyok a főbérlő...

Beküldte:Hírlevél <2004. július 30>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Tűzvédelem

Tűzvédelmi oktatáson kérdi Pistikét az előadó:
- Na, fiam, mit csinálnál, ha észrevetted, hogy kigyulladt a ruhád?
- Egyszerű: nem venném fel - feleli Pistike.

Beküldte:Hírlevél <2004. július 30>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:
Előző oldal Következő oldal

Összesen: 5586 (559 oldal)

Slide

1 2 ... 248 249 [250] 251 252 ... 558 559

Szerzői jogok Impresszum Adatvédelmi nyilatkozat Hirdessen itt! Súgó