Vicclap.hu - viccek "" keresés eredménye, 145 . oldal

2026. június 22.
Ma Paulina névnapja van.

Keresés:

Menü:

Bejelentkezés




Szűrő



Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon

Follow vicclap on Twitter

Kategóriák

Kapu.hu ajánló

Viccek minden mennyiségben

A statisztikus

Egy mérnök, egy fizikus és egy statisztikus elmennek vadászni. Hirtelen észrevesznek egy szarvast vagy 150 méterre. A mérnök felemeli a puskáját, céloz, lő. A golyó 3 méterre a szarvastól jobbra csapódik be a földbe.
- Nem vetted figyelembe az oldalirányú szelet! - mondja a fizikus, majd ő is felemeli a puskáját, céloz és lő. A golyó 3 méterrel a szarvastól balra csapódik be.
A statisztikus elkezd ugrálni:
- Eltaláltuk, eltaláltuk!

Beküldte:Sanyi <2007. szeptember 15>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Bicikli vagy tehén

A paraszt bácsit letámadja egy biciklikereskedő a vásárban:
- Nézze bácsi, milyen jó kis szerkezet ez a kerékpár! Csak felül rá, és már száguldhat is!
A bácsi vonakodik:
- Jó ez, látom, de én igazából egy tehenet venni jöttem!
- De hát gondoljon bele, hogy nézne ki ha felülne a tehénre, és azzal parádézna a faluban?
- Gondolom, fele annyira se hülyén, mintha egy biciklit próbálnék megfejni!

<2007. szeptember 15>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Móricka az óvodában

Az oviban a gyerekek rajzolnak és színeznek. Móricka odakiált az óvónéninek:
- Óvónéni, nekem zöld zsírkréta kell!
Az óvónéni lehajol hozzá, és elkezdi türelmesen magyarázni:
- Figyelj, Móricka! Én kérek szépen egy zöld zsírkrétát. Vagy: tessék nekem adni egy zöld zsírkrétát. Vagy: szeretnék kérni egy zöld zsírkrétát. Érted már?
- Nem egészen. Mi a fene van azzal a rohadt zöld krétával?

Beküldte:nono <2007. szeptember 15>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Autó

Egy kamaszlány így szól az apjához:
- Apu, kölcsönkérhetjük a kocsikulcsodat a Józsival?
- Nincs az autóban benzin, kislányom.
- Nem számít, úgysem akarjuk kivinni a garázsból.

<2007. szeptember 14>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Tudakozó

Este tízkor felhívják a tudakozót.
- Elnézést, megmondaná, mikor nyit a GUM áruház?
- Reggel nyolckor.
Éjfélkor újra csörög a telefon, és ugyanaz a hang szól bele:
- Elnézést, megmondaná, mikor nyit a GUM áruház?
- Reggel nyolckor.
Hajnali kettőkor a jól ismert hang újra megszólal:
- Elnézést, megmondaná, mikor nyit a GUM áruház?
- Reggel nyolckor bemehet!
- De én kijönni akarok!

Beküldte:Lucika <2007. szeptember 11>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Amerika

- És mondja, szomszédasszony, hogy van a lánya Amerikában? Nem aggódik érte, hogy valami baj éri?
- Nem aggódom, biztonságos hely az! Éppen tegnap írta, hogy rendőri felügyelet alá helyezték.

<2007. szeptember 10>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Szex

- Nagyapó, mindig azt mondtad, hogy a történelmi témájú könyveket szereted a legjobban, most meg látom, hogy tele van a polcod szexkönyvvel.
- Tudod, kisunokám, nekem ez már történelem.

<2007. szeptember 9>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Szerencsés húzás

Két ír férfi: Patrick, és Chris hajótörést szenved.
Szerencséjükre sikerül egy kis mentőcsónakot szerezniük, és abban evickélve hánykolódnak tovább a tengeren. Másnap reggel, amikor felébrednek, a habok közt egy lepecsételt palackot találnak. Kíváncsiságból feltörik a pecsétet, kihúzzák a dugóját, és-csodák csodájára-egy dzsin jön elő a palackból. A dzsin közölte velük, hogy mindössze egyet kívánhatnak, nem pedig hármat. Kis gondolkodás után Patrick ekképp döntött:
- Változtasd az egész óceánt Guiness-szé!
A dzsin csak tapsolt egyet, mire az egész óceán átváltozott a valaha főzött legfinomabb sörré. Ebben a pillanatban el is tűnt a dzsin. Csak a Guiness hullámok csapdosását lehetett hallani egy jó darabig. Chris vádlóan nézett Patrickra, majd egy hosszú, szinte örökkévalóságig tartó perc után azt mondta neki:
- Ezt jól elintézted Patrick. Most pisilhetünk a csónakba!

Beküldte:Nefi12 <2007. szeptember 9>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Felmérés

Egy 1999-ben készült amerikai felmérés szerint:
- A főiskolai és egyetemi végzettséggel rendelkezők 2/3-a szokott olvasni a WC-n.
- A középiskolát végzetteknek kb. fele olvas rendszeresen a fürdőszobában.
- Az amerikaiak 54 %-a gondosan összehajtogatja a toalatt-papírt használat előtt, 35 %-uk pedig csak gombóccá gyűri.
- A lakosság 7 %-a lopott már WC-papír tekercset hotelekből.
- 60 % azt szereti, ha a WC-papír felülröl lefelé húzható, 29 % fordítva, a többieknek pedig mindegy.És mire következtethetünk mindebből?
Arra, hogy az amerikaiaknak nincs fontosabb dolguk, mint hogy állandóan a seggük törlésével foglalkozzanak.

<2007. szeptember 8>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Britek

Az egyik brit napilap kérdést intézett az olvasóihoz, "Mit jelent britnek lenni?" címmel. A legmulatságosabb válasz:
"Britnek lenni: elmenni egy német autóval egy ír pubba belga sört inni, aztán hazafelé indiai vagy török kaját venni vacsorára, beülni a svéd kanapéra és amerikai filmet nézni a japán tévén.
És a legbrittebb dolog? Gyanakodni mindenre és mindenkire, ami vagy aki külföldi."

Beküldte:Sanyi <2007. szeptember 6>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:
Előző oldal Következő oldal

Összesen: 5586 (559 oldal)

Slide

1 2 ... 143 144 [145] 146 147 ... 558 559

Szerzői jogok Impresszum Adatvédelmi nyilatkozat Hirdessen itt! Súgó