Feliratok, táblák Angliában:
Vasútállomáson: "Állj hátrébb a peronon, mert különben megszívod!"Állatkertben: "Maradj biztonságban! Ne állj fel, ülj fel, hajolj át vagy mássz át a kerítésen! Ha beesel, az állatok megehetnek, és ettől megbetegedhetnek. Köszönjük!"Automatán: "Figyelem! A gépnek nincsen agya, kérjük, használja a sajátját!"
Parkban: "Kutyatulajdonosok, figyelem! Kérjük, szedjék fel hulladékot a kutyák után! Kutyák, figyelem! Ugassatok, morogjatok, szaladgáljatok! Jó kutyák!"
Metrókocsiban: "Hölgyek! A kapaszkodó rudakat a biztonság érdekében szereltük a kocsikba. Semmi tánc!"
Üzlet bejárata fölött: "Mr Toskana túl van egy költséges válóperen, ezért most: KIÁRUSÍTÁS!"
Nyilvános helyen: "Kérjük, ne dobják a cigarettacsikket a padlóra, a csótányok rákot kapnak!"
Négy amerikai elnököt magával sodor egy tornádó, és egyenesen Óz, a Nagy Varázsló színe elé kerülnek. Kérdezi tőlük a varázsló:
- Mi szél hozott ide benneteket?
Előrelép Jimmy Carter, és megszólal:
- Én azért, jöttem, uram, mert bátorságra lenne szükségem.
- Rendben, megkapod! - felelte Óz.
Másodikként kilép a sorból Ronal Reagan:
- Nos, azt hiszem, nekem szív kellene.
- Rendben, megkapod! Ki a következő, aki a Nagy Varázsló színe elé járul?
Erre előlép George Bush:
- Uram, az amerikai nép azt mondja, hogy nekem agyra lenne szükségem.
- Nos, legyen! Vedd úgy, hogy már meg is kaptad!
A negyedik elnök, Bill Clinton csak áll ott csendben, visszahúzódva.
- Hát te, mit akarsz tőlem? - dörren rá Óz.
- Öööö, azért jöttem, hogy megkérdezzem,...itt van-e Dorothy?
Megy a kismalac az erdőben, találkozik a jó tündérrel.
- Kismalac, jó kedvem van, teljesítem két kívánságod!
- De, jó tündér, te nem három kívánságot szoktál teljesíteni?
- Általában igen.
- Nem lehetne nekem is három kívánságom?
- De! Mi a második?
- Mindenkinek van valami hibája. Belőlem pont ez hiányzik.
- A fiúk három szót utálnak: azt, hogy Ne! és Hagyd abba!. Kivéve, ha összerakod őket.
- Túl furcsa vagyok, hogy éljek, de túl kiváló vagyok a halálhoz.
- Minden nőnek 3 állatra van szüksége az életében: egy jaguárra a garázsban, egy tigrisre az ágyban és egy ökörre, aki mindezt fizeti.
- Szeress, vagy hagyj békén! Hé, hova megy mindenki?
- Vagány kislány vagyok. A cipőmet is magam kötöm meg.
- Megígérem, hogy többet nem ígérek semmit.
- Ha 5 perc múlva se jövök vissza...Várjatok tovább.
- Már megint, hogy öltöztél fel? Kilóg a fejed!
Egy horgász hat hatalmas hallal a vödrében indul hazafelé a folyópartról. Arra jön egy ismerőse, látja a nagyszerű fogást, és megkérdezi:
- Hát te, milyen csalit használsz, hogy ennyi halat fogtál?
- Egyszerű dohányt használok.
- Azzal meg hogy kell halat fogni?
- Ráakasztom a horogra a dohányt, bedobom a szokott módon. Amikor ráharap a hal, várok, és amikor feljön a víz tetejére, hogy köpjön egyet, akkor jól fejbe vágom a botom végével.
- Látod, Marika, ez a légy hím, amaz meg nőstény.
- Honnan tudod Pista?
- Az egyik ott van a boros kulacson, a másik meg a tükrön sétál.
Összetörlek, mint hülye gyerek a meséskönyvet!
Akkora paraszt vagy, hogy az első szavad nem apa volt, hanem kapa!
Kemény vagy, mint 10 éves tevesz@r a mélyhűtőből!
Kevés vagy, mint legális cigi az ukrán határon!
Olyan ronda vagy, hogy tükörrel ijesztgetnek!
Tedd sebességbe az agyad, mielőtt megszólalsz!
Egy rockegyüttes tagjainak gondolatai:
Énekes: "Vahh, király vagyok, jó ez a koncert, mindenki engem imád! Minden csaj engem akar! Csodás vagyok!"
Szólógitáros: "Király ez a koncert, csak ez az énekes nem kéne, mindig lenyúlja a legjobb csajokat."
Szintis: "Jó ez a koncert, csak ezek a barmok ne lennének. Az énekes szerelmes magába, a gitáros meg mindig felissza az italkészletet."
Dobos: "Király ez a koncert (hopp, egy cin), csak ezek a barmok ne lennének, akkor sem találják el a ritmust, ha az véletlen arra jár. Katasztrófa!"
Basszusgitáros: "Cé, Cé, Gé, Gé..."
Megjelent egy hirdetés az egyik újság társkereső rovatában:
"Fiatal fekete nőstény férfi társaságot keres, származás nem számít. Csinosnak mondott lány vagyok, aki szeret játszani. Szeretem a hosszú erdei sétákat, szívesen utaznék a terepjáródban, elvihetsz vadászni, kempingezni, horgászni. Gyertyafényes vacsorákon a tenyeredből ennék. Simogass sokat és bánj velem szeretettel. Amikor hazaérsz, az ajtód előtt várlak, csak azt viselem, amit a természet adott. Hívd az 555-555-öt és kérd Daisyt."Ezután 15 ezer férfi találta magát abban a helyzetben, hogy az Atlantai Állatvédőkkel beszél telefonon egy 8 hetes Labradorról.