Vicclap.hu - vojnic1111 kedvencek

2025. december 27.
Ma Gál névnapja van.

Keresés:

Menü:

Bejelentkezés




Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon

Kategóriák

Partnerek

Add to Google

vojnic1111 kedvencek

Tehén

Egy paraszt vett magának egy márkás autót. Sokat mérgelődött az extrákért fizetendő felár miatt. Nem sokkal később az autókereskedő vett tőle egy tehenet. A következő számlát kapta:
1. Tehén - alapmodell, alapár 2400 EUR.
2. Felár:
Színezés (fekete-fehér), marhabőr huzat.
Tejtartó nyári és téli üzemre, 4 lefejtő szelep.
Lökhárító szaruból, trágyázóberendezés.
Paták (páros ujjú, négy évszakos).
Kétkörös fékrendszer (első és hátsó).
Légycsapó, félautomata.
Többhangú hangjelző.
Becsukható halogénszemek.
Vegyes üzemű tápanyaglebontó.
Teljes tehén a kívánt kivitelben: 4910 EUR*. *Gyári ár.

Beküldte:wwiki <2006. november 11>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Sikeres

Négy katolikus nő beszélget egy teadélutánon, arról mire vitték a gyerekeik.
Az egyik nő ezt meséli:
- Az én fiam pap. Amikor belép egy helyiségbe, az emberek Tisztelendő Úrnak szólítják.
A másik katolikus nő ezt suttogja:
- Nos, az én fiam püspük. Amikor belép egy helyiségbe, az emberek Exellenciás Úrnak szólítják.
A harmadik büszkén ezt mondja:
- Nem azért, hogy felvágjak, de az én fiam egy kardinális. Ha megjelenik valahol, az emberek Eminenciás Úrnak szólítják.
A negyedik nő csak ül csöndben és a teáját szörcsölgeti. A többiek kérdő tekintettel néznek rá. Aztán ezt mondja:
- Az én fiam egy csodálatos, 190 cm magas, izmos sztripper. Amikor belép egy helyiségbe, az emberek csak ennyit mondanak: Te jó Isten!

Beküldte:castaway <2005. december 7>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Párbaj

Egyszer a pápa elhatározta, hogy kitiltja a zsidókat a Vatikánból. A zsidók felháborodtak, ezért a pápa beleegyezett, hogy ha egy zsidó le tudja gyozni teológiai vitában, maradhatnak. A zsidók egy bölcsességérol ismert rabbit választanak, hogy kiálljon a pápával a "párbajra". A rabbi azt mondja, hogy tegyék érdekesebbé a vitát és egyiküknek se legyen szabad beszélni. A pápa beleegyezett. A vita napján a pápa és a rabbi leültek egymással szemben, a hívek köréjük gyűltek. A pápa felemelte három ujját. A rabbi felmutatta egy ujját. A pápa egy kört rajzolt a levegobe. A rabbi a földre mutatott. A pápa elovett egy ostyát és egy pohár bort. A rabbi elovett egy almát. A pápa ekkor felállt:
- Feladom - mondta. - Te túl bölcs vagy, rabbi. Maradhattok. Később megkérdezik a pápát a bíborosok:
- Mit beszélt a rabbival?
- Először felmutattam három ujjamat, hogy a Szentháromságra emlékeztessem. Ő felmutatta egy ujját jelezve, hogy egy Isten van mindkét vallásban. Ezután rajzoltam egy kört a levegobe, mutatva, hogy Isten mindenhol ott van körülöttünk. Erre a földre mutatott, jelezve, hogy Isten itt is van, velünk. Ekkor elovettem egy ostyát és egy pohár bort, megmutatva, hogy Isten feloldoz a buneink alól. Ő elővett egy almát, hogy az eredendő bűnre emlékeztessen. Mindenre volt válasza. Mit tehettem volna?
Közben a zsidók is körbeveszik a rabbit:
- Mi történt, rabbi?
- Eloször azt mutatta, hogy három napunk van elhagyni a várost. Mutattam, hogy EGY zsidó sem fog elmenni. Ezután körbemutatott, jelezve, hogy az egész várost megtisztítja a zsidóktól. A földre mutattam, jelezve, hogy mind itt maradunk.
- És utána?
A rabbi vállat vont:
- Nem tudom. Elővette az ebédjét, mire én is.

Beküldte:drKogto <2005. október 17>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Döbrögi

Döbrögi Megkésett Mikulás.

Méret:49kB <2004. január 14>   (18 hozzászólás)

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Járgány

Járgány Praktikus jármű a budapesti belvárosi közlekedéshez.

Méret:94kB <2002. október 7>   (13 hozzászólás)

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Előző oldal

Összesen: 45 (5 oldal)

Slide

1 2 3 4 [5]

Szerzői jogok Impresszum Adatvédelmi nyilatkozat Hirdessen itt! Súgó