Linkek téma:Mozgóképek

2024. október 3.
Ma Gál névnapja van.

Keresés:

Menü:

Bejelentkezés




Partnerek

Add to Google

Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon

Kategóriák

Fórum témáim

Linkek

Mozgóképek

<2009. szeptember 7>   (Szólj hozzá elsőként!)

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Linkek >> Mozgóképek


2009. szeptember 10 13:05:43

#8
Su

Csatlakozás időpontja: 2006.05.08
Üzeneteinek száma: 7959

pedig a nagy betűk nem viccesek. el is szoktak tűnni időnként

2009. szeptember 9 20:41:48

#7
angyalka85

Csatlakozás időpontja: 2009.08.15
Üzeneteinek száma: 171

mármint a rajzoláshoz érzek tehetséget, nem a fül leharapásához! SmileySmiley

2009. szeptember 9 02:18:47

#4
angyalka85

Csatlakozás időpontja: 2009.08.15
Üzeneteinek száma: 171

igazán nagyszerű ez a video! Smiley sok munka lehetett vele, hogy ezt megcsinálják. én is szeretnék meséket készíteni, és baszott sok türelem kell ehhez!

soger: a disney, és egyéb magyar meséket szerinted hogy csinálták? áruld már el nekem ... a kedvenc gyerekkori rajzfilmjeidet hogy alkották meg? csak unalomból és időpocsékolásból? nem hiszem ...........

Su

szerintem az, hogy simán ki lehet törölni a végét és másképp befejezni őket

2009. szeptember 11 09:49:35

Mi a problémád a

Bal
Balogh
Barom
Baromfi
Bandita

...és a többi ehhez hasonló szóval?SmileySmiley

2009. szeptember 10 23:50:03

ez mind nagyon klafa Smiley tudom, hogy mi mi ről szól, de elsősorban a kedv miatt csinálja az ember, nem? ... a "b"-s szavak nélkülözésével talán egyetértek ... de azért ne határozza meg senki, hogy mekkora betűkkel írjak, mert annak leharapom a fülét! Smiley jaja, érzek tehetséget ehhez, és kipróbálom. ha nagyon nem megy, akkor abbahagyom. de ha nem próbálom ki, sosem fogom megtudni, hogy ez nekem való-e. Smiley

2009. szeptember 9 20:36:59

Nem szeretnék beletaposni érzékeny lelkivilágodba, de a rajzfilmkészítés kőkemény üzlet. Kedvenc gyermekkori rajzfilmeimet abból a célból készítették, hogy a nép beüljön a moziba és jól megnézze őket, valamint hogy sok-sok konvertibilis valutáért/devizáért eladják és ebből bevétel legyen. Szép dolog a kultúra és a népművelés, de ez valójában a pénzről szól.

A készítés alapelve ugyan megegyezik a post-iteken látható technikával, de valójában köze nincs hozzá. Az igazi rajzfilm munka és technológiaigényes. Ami a türelmet illeti... Egy animátor, egy fázis- vagy kulcsrajzoló elképesztően rövid idő alatt tud egy ennél sokkal kidolgozottabb rajzot elkészíteni. A rajzfilkészítés nem egyemberes munka. De ha érzel magadban tehetséget és türelmet, bátran próbáld meg.

A videó szerintem is nagyszerű. Ügyes és kreatív.
De ettől még egy (vagy több) unatkozó ember időpocsékolása.

PS: A "ba" kezdetű szavakat nyilvános fórumokon nem nagyon kedvelem. Stílus. Kultúra. Meg ilyesmi. Tudod...
Ez vonatkozik a nagyméretű betűkre is.

2009. szeptember 9 19:04:32

2009. szeptember 8 15:32:17

#2
soger

Csatlakozás időpontja: 2008.03.14
Üzeneteinek száma: 942

ez az mit en idopocsekolasnak nevezek

te hülye vagy, bazzeg! ... és nem kicsit! semmit nem tudsz a kreativitásról! időpocsékolás az, hogy ide írsz, és még ráadásul hülyeséget is!

2009. szeptember 9 02:14:13

2009. szeptember 8 09:07:22

#1
giper

Csatlakozás időpontja: 2006.02.01
Üzeneteinek száma: 166

Oh, te tehetséges barom...

Mennyi-menyi post-it és ceruza kophatott kezeid alatt...

Minden elismerésem!

Összesen: 5

Slide

[1]

Szerzői jogok Impresszum Adatvédelmi nyilatkozat Hirdessen itt! Súgó