Linkek téma:Átalakulás

2024. szeptember 30.
Ma Gál névnapja van.

Keresés:

Menü:

Bejelentkezés




Partnerek

Add to Google

Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon

Kategóriák

Fórum témáim

Linkek

Átalakulás

Beküldte:Sanyi <2007. április 8>   (Szólj hozzá elsőként!)

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Linkek >> Átalakulás


2007. június 28 14:56:22

#43
krisz007

Csatlakozás időpontja: 2007.06.25
Üzeneteinek száma: 189

a fejét ragasztották oda a képhez.ez az igazság.

2007. április 12 21:41:14

#42
mindkét

Csatlakozás időpontja: 2006.01.31
Üzeneteinek száma: 526

2003 novemberében volt (szerintem) a legdögösebb :) mindenképp figyelemreméltó és ügyes, hogy ilyen radikálisan változtatott magán. Sok sok sok akaraterő kellett hozzá :)

2007. április 10 14:48:26

#41
Su

Csatlakozás időpontja: 2006.05.08
Üzeneteinek száma: 7959

az egészséges kaja fogalma meglehetősen relatív. eddig kb 2-3 évenként mindig másról derül ki, hogy egészséges(vagy éppenhogy káros). egyébként meg fehérje túladagolásban is meg lehet halni. elég csúnyán. persze azért a testépítés attól még nem lesz egészségtelen sport:)

2007. április 9 15:40:25

#40
sonka_vac

Csatlakozás időpontja: 2007.04.08
Üzeneteinek száma: 11

Nyilván. A dobozra rá van írva az adagolás. Ha sokat iszol fehérjét, az hasonlo, mintha sok hust kajálnál, azt leszámitva, hogy a gyomor nem biztos hogy bírja sokáig, és lehetnek belőle hasmenések. DE NEM ELHALÁLOZÁS. Azért egézsséges kajába még nem haltak bele..

2007. április 9 14:55:16

#39
Kolo-Kolo

Csatlakozás időpontja: 2006.04.23
Üzeneteinek száma: 44

Lemaradta vége:mert tom h elengedhetetlen az izomfejlődéshez de csak MÉRTÉKKEL használom!

2007. április 9 14:10:46

#38
gradU

Csatlakozás időpontja: 2005.12.17
Üzeneteinek száma: 25307

Szerintem kár egy életet arra feltenni, hogy valaki állandóan konditerembe járjon, és ennyire eddze magát. Először azért, hogy meglegyen a kívánt izma, aztán kíváncsi rá, hogy meddig tud eljutni, majd szeretné megtartani, amit elért. Mindenki maga dönti el, de ez nekem nem lenne életcél. Akinek tetszik, csinálja nyugodtan. Olvasgattam kicsit a fazon oldalát, rendesen kiképezte magát a témában. Én hasznosabbnak tartom a kisebb tömegű, de gyors izmokat, bár azok nem ilyen látványosak.

2007. április 9 13:32:09

#37
Kolo-Kolo

Csatlakozás időpontja: 2006.04.23
Üzeneteinek száma: 44

sonka_vac:Egyetértek veled én is tisztelem azért amit elért, de nem teljesen értek egyet azzal h a táplálékkiegészítők maximálisan egészségesek lennének. A vesének és a májnak van egy max terhelhetőségi szintje amit ha nem tartassz be az súlyos károsodáshoz vezet. Szal azt akarom mondani h van aki nem ügyel a korlátjaira és megszállott lesz(ezek kezdenek el általában szteroidokat is szedni tapasztalat nélkül).Ezeknek sokszor baj a vége(ismerek egy párat). Én is szedek fehérjét mert tom h elenged

2007. április 9 13:11:13

#36
sonka_vac

Csatlakozás időpontja: 2007.04.08
Üzeneteinek száma: 11

[img=http://body.builder.hu/imagebank/starprofile/Voros_Zoltan.jpg][/img] Vörös Zoltán. PDI Night of Champions 4. helyezett (remélem belinkeli a képet. Ha nem, akkor: http://body.builder.hu/imagebank/starprofile/Voros_Zoltan.jpg )

2007. április 9 13:07:19

#35
sonka_vac

Csatlakozás időpontja: 2007.04.08
Üzeneteinek száma: 11

és múlttal. Hozzáértő kezekben nem feltétlenül káros.

2007. április 9 13:05:47

#34
sonka_vac

Csatlakozás időpontja: 2007.04.08
Üzeneteinek száma: 11

Az izmokat nem igazán roncsolja, hisz gondolj bele, pont azért "használják", hogy az izmaik fejlődjenek. Hozzátenném, hogy a szteroid alatt nem azt kell érteni, hogy bevesz két doboz anapolon 50-et, és 20kg tiszta izom. A szteroid részéhez nem értek, de azzal sem gyerekjáték izmot felszedni, mint ahogy azt a sok terembejáró papucsállatka hiszi. ...Hanem inkább kinyírja vele magát, mint a haverod bátyja. A szteroid élsportolóknak való, akik rendelkeznek megfelelő tapasztalattal, és jó pár év edz

2007. április 9 12:59:17

#33
sonka_vac

Csatlakozás időpontja: 2007.04.08
Üzeneteinek száma: 11

na, a vége megint lemaradt, szoval: "kellene még ha nem is tisztelni, de legalabb nem leszólni emaitt."

2007. április 9 12:56:40

#32
PergAti

Csatlakozás időpontja: 2007.04.08
Üzeneteinek száma: 292

Ezt elhiszem de mi sem azt mondtuk hogy ö az idi0ta azért mert elkezdett gyúrni. (bár sztem túlgyúrta magát)(személyi véleményem) ha neki tetszik csinalja. Azt tudom hogy a táplálékkiegészitőtől nem fekszel ki és az is lehet hogy ő nem szedett olyat ami káros. Én csak azt mondom hogy van olyan tipusa is ami már káros a szervezetre. (injekciók,sterodik,gyógyszerek pl). és az utóbbitól lehet megmurdeli mert az már roncsolja az izmokat meg a szerveket...

2007. április 9 11:28:45

#31
sonka_vac

Csatlakozás időpontja: 2007.04.08
Üzeneteinek száma: 11

De nézz rá erre az emberre, aki a sz4r kajálást abbahagyva elkezdett edzeni, és rögzítette aktuális havi kinézetét. 4 év (asszem) alatt érte el azt, ahogy kinéz. Négy év alatt, megfelelő táplálkozással EL LEHET érni ilyen izomzatot. Gondolj bele, 4 évig építesz egy házat, aztán amikor megmutatod egy haverodnak, azt mondja: "Hehh.. Ez egy sz4r". Ennyit ért 4évi munkád. Ezt csak mondom, mivel nyilván nem nektek akart megfelelni ez az ember. Mindazonáltal tiszteletre méltó.Különösen nektek kellene

2007. április 9 11:24:21

#30
sonka_vac

Csatlakozás időpontja: 2007.04.08
Üzeneteinek száma: 11

a helyes táplálkozást(fehérjék, tömegnövelők, NO-fokozók, természetes tesztoszteron serkentők, stb). EZEK NEM SZTEROIDOK, SEMMILYEN KÁROS HATÁSUK NINCS. Azért felháborító ez az egész, amit ti csináltok, mert azok az emberek, akiket ti le "izomagyúztok", "kigyurt állat"oztok rengeteget dolgoztak azért, hogy úgynézzenek ki. És ez nem csak a tápkieget jelenti, hanem a helyes táplálkozást is, amiről nektek valoszinuleg fogalmatok sincs (csirkerizs, csirkerizs, csirkerizs, stb).

2007. április 9 11:21:25

#29
sonka_vac

Csatlakozás időpontja: 2007.04.08
Üzeneteinek száma: 11

A nem célom hülyékkel vitatkoznit arra írtam, hogy minden forumban a neten ez, és ehhez hasonlo "vitak" mennekl. Az a baj, hogy nagy keverések vannak itt. Az, aki olyan "nagy izompacsirta" azt úgy hívják, hogy élsportoló, és a szteroidok a sport velejárói egy bizonyos szint után. De! A legtöbb szteroid nem más, mint gyógyszertárban (nem feltétlenül) kapható erős gyógyszerek. NEM KEVERENDŐK ÖSSZE A TÁPLÁLÉKKIEGÉSZÍTŐKKEL. A táplálékkiegészítő, mint a neve is mutatja, kiegészíti a helyes táplálk

2007. április 9 10:58:25

#28
Viktor H

Csatlakozás időpontja: 2006.04.16
Üzeneteinek száma: 23

Szeva szánsájn.Mielőtt az egészségről papolsz olvasdd már el hogy a srác hogy "élt" mielőtt elkezdte az átalakulást: A másik dolog meg az hogy nem kell senkit sem ismerni ahhoz hogy idiótának titulálj valakit elég ha meg nézed mit ír.http://www.johnstonefitness.com/

2007. április 9 10:34:02

#27
szánsájn

Csatlakozás időpontja: 2006.07.13
Üzeneteinek száma: 335

mellesleg igaz amit irsz a kreatinrol meg mindenröl, de azért azt el kéne ismerni, h ezek a hatalmas izompacsirták nem (csak) természetes modon érték el ahogy kinéznek, és ez NEM EGÉSZSÉGES. ez nem vita tárgya, ez tény.

2007. április 9 10:33:21

#26
szánsájn

Csatlakozás időpontja: 2006.07.13
Üzeneteinek száma: 335

nem tudom megállni h ne irjak...sonka sztem gáz h szánalmasan hülyének és idiotának titulálsz olyanokat akiket nem ismersz, kulturáltabban is el lehetne mondani a véleményed. "nem életcélom hülyék.kel vitatkozni" --...jesszusom...

2007. április 9 10:03:03

#25
sonka_vac

Csatlakozás időpontja: 2007.04.08
Üzeneteinek száma: 11

van, hogy a természet lesz4rja, hogy ti mit gondoltok, és ha kitépitek a májatokat, és megeszitek.. nos, ez akkor is úgy marad. Tömegnövelő = maltodextrin fehérje kreatin glutamin A maltodextrin egy gyorsan felszivodo szénhidrát. A glutamin pedig a legfontosabb aminosav. Én a magam részéről itt abba is hagytam, nem életcélom hüly3kkel vitatkozni.

2007. április 9 10:01:47

#24
sonka_vac

Csatlakozás időpontja: 2007.04.08
Üzeneteinek száma: 11

Idiotákkal nem érdemes vitatkozni. Tudjatok mit, persze :D Igazatok van! Túlgyúrta magát az izomdiszmorfiás állatja :D :D D:D :D Ja és igen, a szénhidrát és a fehérje is káros :D Már rég kipusztult tőle az egész világ :D "A kreatin egy természetesen előforduló aminosav, amely a glicin, arginin és metionin aminosavakból epül fel." Ja idiotaknak: sok aminosav = fehérje = ÉLET Az ilyen parányi kis gondolataitokkal, amivel nagyon keménynek, és okosnak hiszitek magatokat, csak annyi baj

Következő oldal

Összesen: 43 (3 oldal)

Slide

[1] 2 3

Szerzői jogok Impresszum Adatvédelmi nyilatkozat Hirdessen itt! Súgó