Vicclap.hu - humoros dolgok archívum, 5747 . oldal

2013. május 23.
Ma Dezső névnapja van.

Keresés:

Menü:

Bejelentkezés






Szűrő



Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon

Kategóriák

Follow vicclap on Twitter

Humoros dolgok

Kerék

Kerék Pótkeréknek jó lesz.

Méret:49 kB <2012. augusztus 17>   (2 hozzászólás)

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Filmletöltés

A múltkor a jamaikai nyaralásomon illegálisan letöltöttem egy mp3-at.
Akkor most én vagyok a Karib-tenger kalóza?

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Konzerv

Konzerv Végy egy nagy levegőt!

Méret:36 kB <2012. augusztus 17>   (3 hozzászólás)

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Telefonszám

Egy kutatás szerint az amerikaiak 25 százaléka nem tudja a saját telefonszámát, míg a maradék valami más kifogást talált, hogy miért nem akar randizni a kutatást végzővel.

- Jimmy Fallon

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Nézőpont

Nézőpont

Méret:56 kB <2012. augusztus 17>   (4 hozzászólás)

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Olimpia

Sikeresen lezárult az olimpia, azonban nem szabad elfelejteni a másik sporteseményt sem, ahol mozgássérültek és egyéb csökkent képességűek mérik össze tudásukat. Szurkoljon mindenki a magyar futballbajnokság résztvevőinek!

<2012. augusztus 14>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Balszerencse

Ha összetörsz egy tükröt, hét év balszerencse következik. Tanúsíthatom, hogy ha az anyósodon, akkor 10 év is lehet belőle. 

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Az imádság ereje

Diamond D bordélyháza a hatalmas keresletre való tekintettel az épület bővítésébe kezdett. A helyi baptista egyház mindezt nem nézte jó szemmel, és kampányt indított az intézmény ellen. Az építkezés végén, a nagy újranyitás előtt egy villámcsapás miatt porig égett a frissen felújított ház, amit a hívek nagy örömmel vettek tudomásul. "Az imádság ereje" - mondogatták.
Az események furcsa fordulatot akkor vettek, amikor Jill 'Nagy Dudák' Diamond, az intézmény tulajdonosa beperelte az egyházat, mert az szerinte "közvetlen vagy közvetett felelősséggel tartozik az eseményekért". Az egyház vehemensen tagadta szerepét a történtekben.
A bíró, elolvasva a per iratait, így nyilatkozott az első meghallgatás után: "Nem tudom, hogyan fogok dönteni ebben az ügyben, de a papírokból számomra az derül ki, hogy van egy bordélyház tulajdonos, aki hisz az imádság erejében, míg egy egész egyházi gyülekezet szerint úgy hülyeség az egész, ahogy van."

<2012. augusztus 13>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Kényelem

Kényelem Az étel legrövidebb útja.

Méret:33 kB <2012. augusztus 13>   (13 hozzászólás)

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Műhiba

Egy nő beperelte a kórházat, mert a férje egy műtét után teljesen elvesztette érdeklődését a szex iránt.
A kórház azzal védekezett, hogy a műtét csak egy látásjavító beavatkozás volt...

<2012. augusztus 13>

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:
Előző oldal Következő oldal

Összesen: 57628 (5763 oldal)

Slide

1 2 ... 15 16 [17] 18 19 ... 5762 5763

Szerzői jogok Impresszum Hirdessen itt! Súgó