|
![]() |
||||||||||||
![]() |
sziget 2006!!! majdnem mellettünk voltak!!egy óra alatt dopták össze(persze szinte egész héten gyűjtötték!! tök normális srácok csak ezen a napon(meg többön is)berúgtak egy kicsit!
Fanni:te jó ég neked elmentek otthonról de elvitték a kulcsot is mert olyan hülye vagy!
Fanny te ennyire állat vagy?? szted ezek "törpenövésüek"?? jujjj
szerintem jo buli meg elsore vicces is a kep es vegulis ez a lenyeg
fanny,szőke vagy? ............törpenövésűek............?
ha tényleg törpenövésüek...akkor én azért "sajnálom"
Ilyen gagyit.......látszik, hogy a hülyegyerekeknek csak ennyire futja az agyukból...szánalmas!!
Inkább atdták volna nekem a kupakokat,vagy a gyereksegélynek!!Most kupakokat gyüjtenek sérűlt,rákos gyerekeknek!!! Kílószámra.Úgyhogy ha vki.nek van felesleges kupak az jutassa el hozzám vagyis az iskolának Olaszfalu,Váci Mihály út.17 A Villax Ferdinánd suliba!!Előre is köszi!!!
ennyi kupakért járták le térdig a lábukat? pancserok!
bakker ezek kiíarják hogy sör szivecskében müanyag kupakokkal... kissé szánalmas:D lol:DDDD
mellesleg melyiken kéne röhögnöm? a kupakokon, vagy az embereken??? =)
Én is összegyűjtöttem 300 kupakot, vettem fotelt és hűtőpoharat.
Aha, a Coca-Cola akciórs én is emléxem, az jó volt:D a kép meg hm...nem rossz
nagy cucc..behúzod a könyököd, meg rátérdelsz a vipődre. :PP A kupakok meg...csak ennyi?:DD Júúú..tudjátok volt egy olyan Coca- Cola akció, hogy pl 20 kupak üvegpohár, 30 kupak hűtőpohár, 80 kupak focifotel. Prec-cast napok voltak..ott 10 forint volt asszem 2-3 deci kóla, a sör meg ingyen volt. na ott tornyokban álltak az üres üvegek.csavargattam, 500 simán összejött:D