Linkek téma:Rúdtánc

2024. április 25.
Ma Gál névnapja van.

Keresés:

Menü:

Bejelentkezés




Partnerek

Add to Google

Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon
Tab icon

Kategóriák

Fórum témáim

Linkek

Rúdtánc

<2012. január 14>   (Szólj hozzá elsőként!)

  •   Értékeld!
  • Stars
  •   Megosztás:

Linkek >> Rúdtánc


2012. január 16 12:40:44

#1
soger

Csatlakozás időpontja: 2008.03.14
Üzeneteinek száma: 942

Ügyes csaj meg minden, csak tudnám mi köze van ennek a vicclaphoz. Egy kis moderálás nem ártana, amennyi ide nem illő dolog felkerül.

Szerintem nem kell bővíteni, én egyedül csak a viccek miatt járok vissza, legyen az írott, kép vagy vicces videó formájában - ehhez képest van egy csomó kutyás meg macskás videó. Nem mondom, néhány közülük vicces, de a legtöbbjük csak arról szól, hogy "jaj de aranyos".
Én mindennek örülök, ami mosolyt fakaszt az emberek arcára, de ez a videó csak időtöltésre jó. Nem csodálkozom azon sem, hogy van rá igény, mert ezt csinálják a "mai fiatalok" (mondom én ezt 30 éves fejjel), zombulnak a facebook előtt. Tulajdonképpen a vicclap szerkesztőit is meg lehet érteni, amiért elfogadják ezeket a videókat, mert alkalmazkodniuk kell, úgyhogy a megoldás, hogy én kerülgetem az ilyeneket.

Viszont aminek örülnék, az egy funkcionalitásbeli fejlesztés, jó lenne, ha a vicclap szólna, ha valamelyik bejegyzéshez hozzászóltak, amihez én is hozzászóltam. Nem kell ez aktív legyen (mint egy mail), elég lenne egy oldal, ami felsorolja, olyasmi mint a "Beérkező válaszok", csak kicsit átláthatóbb (pl. legyen ott az előnézet és az új üzenetek száma) és ne csak a válaszra menjen, hanem bármilyen új üzenetre az adott bejegyzésen belül. Nem tudom mások hogyan csinálják, én beteszem a kedvencek közé, és egy két napig ott tartom, de ez nem túl kényelmes és elmulaszthatok hozzászólásokat.
És ha mégvalamihez hozzászólhatok, sok link target-je a #, mint pl a kedvencek hozzáadása/eltávolítása. Ez sem praktikus, mivel ezekre kattintva elugrik az oldal függőleges pozíciója.
Minden esetre köszönöm az érdeklődést.

2012. január 18 15:02:45

Azért van a meghökkentő, játék, művészet, stb. kategória, mert ezek is színesítik a tartalmat. Ilyesmire is van igény. Mivel régóta visszajáró olvasónk vagy, örömmel olvasnám építő jellegű ötleteidet, hogy szerinted mivel bővítsük a Vicclapot.

2012. január 16 15:42:43

Összesen: 1

Slide

[1]

Szerzői jogok Impresszum Adatvédelmi nyilatkozat Hirdessen itt! Súgó